katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: termowizjadodano: 20.12.2011

kategoria: WOKÓŁ BUDOWY podkategoria: EKSPERTYZY, KOSZTORYSY, POŚREDNICTWO rodzaj ogłoszenia: usługa
A A A

Pomiar szczelności budynków metodą Blower Door

Wykonujemy pomiary szczelności i wyznaczamy współczynnik krotności wymiany powietrza n50 metodą Blower Door opartą na normie PN-EN 13829. Metoda polega na pomiarze wielkości strumienia powietrza przepływającego przez wentylator przy określonej różnicy ciśnienia zewnętrznego i wewnętrznego.

Badanie przeprowadza się zarówno dla nadciśnienia jak i podciśnienia panującego w budynku. Pomiary pozwalają wyznaczyć współczynnik n50 określający ilość wymian powietrza w ciągu godziny w budynku o określonej kubaturze wentylacyjnej.

Korzystając z podciśnienia wytworzonego za pomocą urządzenia Blower Door można za pomocą kamery termowizyjnej zlokalizować wszystkie nieszczelności.

Dysponujemy sprawdzoną procedurą i dużym doświadczeniem w badaniach szczelności wielkokubaturowych chłodni przemysłowych wyposażonych w instalację wzbogacania atmosfery azotem. W ostatnich miesiącach przeprowadziliśmy dwukrotnie (przed i po schłodzeniu) testy szczelności Blower Door chłodni La Lorraine w Nowym Dworze Mazowieckim o kubaturze ok. 107 tys.m3 oraz największej dotychczas chłodni New Cold w Kutnie o kubaturze sięgającej 350 tys.m3.

Miejsce realizacji:
cały kraj

Słowa kluczowe:
badanie szczelności, Blower Door, infiltracja powietrza, lokalizacja nieszczelności, pomiar szczelności, przepuszczalność powietrzna, strumień powietrza infiltrującego, szczelność powietrzna, wskaźnik n50, współczynnik n50, wykrywanie nieszczelności

Kontakt

(termowizja)
tel: 660 453 315
email: biuro@termocert.com.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.