katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: termowizjadodano: 02.06.2015

kategoria: WOKÓŁ BUDOWY podkategoria: EKSPERTYZY, KOSZTORYSY, POŚREDNICTWO rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

Badania termowizyjne chłodni

Firma TERMOCERT Badania termowizyjne wykonuje kompleksowe badania chłodni, mroźni i innych obiektów z instalacją chłodzenia. W zakres badania może wchodzić ocena stanu izolacji termicznej i szczelności komór chłodniczych, wykrywanie nieszczelności powodujących ucieczkę chłodu i zwiększone zapotrzebowanie na energię oraz trudności z uzyskaniem lub utrzymaniem właściwej temperatury w chłodni.

TERMOCERT specjalizuje się zwłaszcza w pomiarach metodą Blower Door wielkokubaturowych mroźni przemysłowych pracujących w atmosferze wzbogaconej azotem, charakteryzujących się bardzo wysoką szczelnością.

W ramach badania możliwe jest również badanie silników elektrycznych sprężarek i agregatów chłodniczych (zwłaszcza stanu łożysk) a także badanie rozdzielni elektrycznych w warunkach standardowego obciążenia torów prądowych.

W chłodniach z kontrolowaną atmosferą wykonujemy ponadto pomiary szczelności powietrznej metodą tzw. Blower Door dla sprawdzenia zgodności współczynnika szczelności n50 z wymaganiami.

Do badań używamy profesjonalnej kamery termowizyjnej FLIR T620bx o najwyższej spotykanej rozdzielczości 1280x960 pikseli i czułości temperaturowej poniżej 0,03K. Dysponujemy dużą wiedzą inżynierską i wieloletnim doświadczeniem przy ocenie obrazów termowizyjnych.

Miejsce realizacji:
cały kraj

Słowa kluczowe:
badanie termowizyjne chłodni, chłodnia, izolacja termiczna chłodni, mroźnia, szczelność chłodni

Kontakt

(termowizja)
tel: 660 453 315
email: biuro@termocert.com.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.