katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
Malina tel.: 600528395, andrzej-skrzypczak791@wp.pl
antek_336 tel.: 794262908, antek_336@wp.pl
dolgsto europeandistriution@protonmail.com
lordtomasz tel.: 501092059, tnmm76@poczta.onet.pl
financiate finance.micro1@gmail.com
martinet tel.: 0645845255, martinet.rene18@yahoo.com
Wiolciao wioletta.fortress@o2.pl
nieaktualne

ogłoszenieprzez: Electro-Systemdodano: 10.01.2013

kategoria: SPRZĘT RTV, AGD, KOMPUTERY podkategoria: Sprzęt AGD rodzaj ogłoszenia: usługa
A A A

Odbiór utylizacja recykling wywóz ELEKTROŚMIECI

Nie wiesz co zrobić ze swoją starą lodówką, pralką lub zmywarką? Nie potrzebujesz już starego telewizora lub zepsutej kuchenki?

Możesz w prosty sposób, BEZPŁATNIE pozbyć się dużych elektroodpadów nie wychodząc z własnego domu lub mieszkania! Zdecyduj o Twoim środowisku i już dziś skorzystaj z możliwości jakie daje Ci kampania decydujesz.pl!

Organizacja odzysku Electro-System we współpracy z zakładem przetwarzania Remondis Electrorecycling, lierem w branży elektrorecyklingu w Polsce, zapewnia bezpłatny odbiór dużych elektrośmieci (lodówek, pralek, zmywarek, kuchenek, telewizorów) na terenie gmin:
m.st. Warszawa
Błonie
Grodzisk Mazowiecki
Izabelin
Kampinos
Leszno
Łomianki
Ożarów Mazowiecki
Stare Babice

oraz miejscowości:
Jabłonna, Legionowo, Nieporęt, Wieliszew, Radzymin, Kobyłka, Marki, Zielonka, Ząbki, Wołomin, Sulejówek, Wiązowna, Józefów, Otwock, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno, Lesznowola, Podkowa Leśna, Nadarzyn, Brwinów, Milanówek

Zużyty sprzęt AGD jest wynoszony z domu lub mieszkania przez naszych pracowników!Jak skorzystać z bezpłatnego odbioru sprzętu wielkogabarytowego?

Zgłoś odbiór telefonicznie
22 755 44 81

Wyślij zgłoszenie elektronicznie na adres
elektrosmieci(at)remondis.pl

Wypełnij formularz zgłoszenia odbioru dostępny na stronie
www.decydujesz.pl


Uwaga!
Przy okazji odbioru sprzętu wielkogabarytowego odbieramy także bezpłatnie pozostałe elektrośmieci - małe AGD, sprzęt komputerowy, sprzęt audio-video, elektronarzędzia, zabawki elektryczne i elektroniczne.

Wszelkie informacje o kampanii społecznej znajdziecie Państwo na stronie
www.decydujesz.pl

Miejsce realizacji:

Słowa kluczowe:
decydujesz.pl, eko, ekoelektro, ekograty.pl, electro-system, Elektro, elektroodpady, elektrośmieci, remondis, stara lodówka, stara pralka, stary telewizor, tv, Warszawa, zsee, zseie, zużyty sprzęt

Kontakt

(Electro-System)
tel: 22 755 44 81

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.