katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
hernandez hernandezemma817@gmail.com
spolkazoosprzedaz spolkazoosprzedaz@gmail.com
stevenmartins tel.: 98671267, stevenmartinsfundings@gmail.com
Beloan info@beloan.pl
inforeabion4 tel.: 8095967610, oliwiamichege700@gmail.com
TomaszStolarz tel.: 575188833, gutkowski19980501@wp.pl
Oribia tel.: 791321731, oribiapolska@gmail.com

Ofero24.pl - ogłoszenia, zlecenia, usługi w Internecie

Najpopularniejsze projekty gotowe domów w Polsce - Projekty z Kolekcji Muratora. To największa w Polsce baza projektów wykonanych przez profesjonalnych architektów. W ofercie ponad 1000 projektów. Nie tylko sprzedaż projektów, ale również bezpłatne doradztwo specjalistów. Przy każdym prezentowanym projekcie orientacyjne koszty budowy, informacje na temat materiałów budowlanych i dokładne opisy. Jak oni zbudowali na muratordom.pl, dyskusje o projektach na forum.muratordom.pl. Zapraszamy!

Projekty domów gotowych
Projekty domów gotowych Wybierz jeden z ponad 800 projektów domów z gwarancją atrakcyjnej ceny. Prezentujemy projekty domów wykonane przez profesjonalnych architektów. Do wyboru masz domy parterowe, piętrowe, bliźniaki, energooszczędne. Znajdziesz tutaj domy małe i tanie, do realizacji etapami, z programu dom dostępny i rodzina na swoim. Zapoznaj się z naszymi projektami domów z garażem, w stylu dworkowym i domów z poddaszem użytkowym. Skorzystaj z bezpłatnych porad architektów, którzy pomogą Ci wybrać projekt dostosowany do Twoich potrzeb. Znajdź sprawdzony projekt domu jednorodzinnego. Niezależnie od tego, czy szukasz domu nowoczesnego, letniego czy na wąską działkę – tu znajdziesz projekt domu, który spełni Twoje oczekiwania.

Projekty domów parterowych
Projekty domów parterowychProjekty domów parterowych cieszą się niesłabnąca popularnością. Ich prosta i przestrzenna bryła umożliwiają szybką i łatwą budowę domu. W obecnych czasach, kiedy zakup mieszkania wiąże się nierzadko z zaciągnięciem kredytu hipotecznego, szybki i bezproblemowy proces budowlany jest magnesem, który przyciąga coraz szersze rzesze inwestorów. Za względu na jedną kondygnację, domy parterowe mają pewne ograniczenie – rozległą powierzchnię zabudowy, a co za tym idzie, znacznie większą niż przy domach piętrowych czy z poddaszem użytkowym, powierzchnię działki. Zaletą domów jednokondygnacyjnych jest zwykle otwarta przestrzeń. Domy parterowe mają dzięki temu wyrazisty charakter. Projekty domów parterowych najczęściej wybierają osoby, które maja stosunkowo niewielkie doświadczenie w budownictwie. Jest to propozycja również dla rodzin z małymi dziećmi i seniorów, dla których codzienna wspinaczka po schodach jest kłopotliwa. Jeśli więc szukasz domu prostego w budowie i użytkowaniu, dom parterowy jest właśnie dla Ciebie!

Projekty domów z poddaszem
Projekty domów z poddaszemProjekty domów z poddaszem użytkowym to propozycja dla osób, które mają stosunkowo nieduże działki budowlane. Powierzchnia zabudowy domu z poddaszem użytkowym jest znacznie mniejsza, niż domu parterowego. W domu dwukondygnacyjnym łatwiej również o prywatność. Każdy domownik może zaszyć się w swojej sypialni, które zwykle usytuowane są na poddaszu. W projektach domów z poddaszem użytkowym cześć dzienna jest zazwyczaj zaplanowana na parterze – salon z kominkiem, kuchnia ze spiżarnią, gabinet lub dodatkowy pokój gościnny, mała łazienka, a także całe zaplecze gospodarcze (kotłownia, garaż). Powierzchnia domów z poddaszem użytkowym może wynosić od 50 do nawet 300 m2. Wybierając dom z poddaszem użytkowym otwieramy sobie szerokie pole do aranżacji. Dzięki charakterystycznym skosom, stylizacja wnętrza na poddaszu będzie z pewnością bardziej fantazyjna niż w pomieszczeniach na parterze. Również elewacja domów dwukondygnacyjnych nie musi być nudna – balkony, lukarny i wykusze pozwalają nadać budynkowi indywidualnego charakteru.

Projekty domów piętrowych
Projekty domów piętrowychProjekty domów piętrowych to propozycja dla osób ceniących przestronne wnętrza. Dzięki temu, że na górnej kondygnacji brak skosów, nie musimy obawiać się start w niezagospodarowanej przestrzeni pod ściankami kolankowymi. Jeśli jesteś właścicielem niedużej lub wąskiej działki, to dom piętrowy jest idealną propozycją dla Ciebie. Budynki piętrowe charakteryzują się niewielki kątem nachylenia dachu (około 20 stopni). Niestety w wielu regionach Polski zapisy w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego uniemożliwiają realizację budynków o tak małym kącie nachylenia dachu. Zanim więc wybierzesz projekt domu piętrowego, sprawdź czy możesz go wybudować na swojej działce. Budynki piętrowe są bardzo popularną formą zabudowy w pobliżu miast i idealnie sprawdzają się jako miejsce, w którym można odetchnąć po ciężkim dniu pracy czy spotkać się ze znajomymi. Kolekcja projektów Muratora obejmuje domy piętrowe o powierzchni od 140 do prawie 300 m2. Projekty domów piętrowych mogą być bez garażu, jak i z jedno- oraz dwustanowiskowym garażem, różnorodne są także koszty budowy.

Projekty domów letniskowych
Projekty domów letniskowychProjekty domów letnich mają niewielkie powierzchnie, a co za tym idzie starannie zaplanowany układ wnętrza. Domki letniskowe mogą być zarówno parterowe, jak i z poddaszem użytkowym. Dzięki temu, można je dopasować do indywidualnych potrzeb i wymiarów działki. Kolekcja projektów Muratora obejmuje zgrabne domki letnie, w których można spędzić wygodne wakacje – zarówno w samotności, jak i w gronie rodziny czy licznych przyjaciół. Proste zazwyczaj bryły domków letniskowych mogą urozmaicać np. ganki wejściowe osłonięte daszkiem wspartym na dwóch kolumnach. Taki ganek to idealne miejsce na wypicie porannej kawy lub popołudniowy relaks w gronie przyjaciół – warto ustawić na nim wygodne fotele. Wnętrza domów wakacyjnych są tak projektowane, by były zarazem przytulne i funkcjonalnie. Z zewnątrz, zwykle wchodzi się bezpośrednio do pokoju dziennego, w którym można umieścić kominek, stół jadalny, wygodny wypoczynek, a w wersjach z poddaszem użytkowym - również schody. Za salonem sytuuje się kuchnię, łazienkę i sypialnię. Domy letnie z poddaszem, część sypialną mają zazwyczaj na górze. Ale nie projektuje się tam już dodatkowej łazienki.

Projekty domów na wąską działkę
Projekty domów na wąską działkęProjekty domów na wąskie działki, to propozycja dla osób, które są ograniczone szerokością działki. Domy na wąską działkę, pomimo oczywistych ograniczeń, są ciekawe i funkcjonalne, w pełni spełniają wymagania użytkowników. Architekci, projektujący domy, które muszą się zmieścić na działce o ograniczonej powierzchni i szerokości, starają się by nie odbiegały one od standardów domów, które nie są ograniczone wymiarami działki. Projekty domów na wąskie działki, to zazwyczaj domy z poddaszem użytkowym lub piętrowe, choć w Kolekcji projektów Muratora nie brakuje także domów parterowych. Domy na wąską działkę, to domy specyficzne. Warto więc wybrać projekt domu, w którym kąt nachylenia dachu jest możliwie największy. Pozwoli to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni użytkowej poddasza. W domach na wąską działkę, garaże zazwyczaj usytuowane są we frontowej części budynku lub w podpiwniczeniu. Niestandardowa szerokość działki nie jest w obecnych czasach ograniczeniem dla inwestora. Warto obrócić ja na swoją korzyść i wybudować dom, być może nietypowy, ale dopasowany do indywidualnych możliwości i potrzeb użytkownika.

Projekty domów z programu Rodzina na swoim
Projekty domów z programu Rodzina na swoimRządowy program Rodzina na swoim powstał w celu wsparcia rodzin w pozyskaniu własnego domu lub mieszkania. Program umożliwia korzystanie ze środków finansowych pochodzących z budżetu państwa. W Kolekcji projektów Muratora znajdują się domy, które spełniają wymagania tego programu. Proponowana przez Skarb Państwa pomoc pozwala na obniżenie raty kredytu hipotecznego nawet o kilkadziesiąt procent przez okres 8 lat. To idealne rozwiązanie dla osób planujących budowę domu o powierzchni użytkowej nieprzekraczającej 140 m2, budujących systemem gospodarczym i mieszkających w mniejszych miejscowościach – ponieważ właśnie tam najłatwiej uzyskać limit kosztu budowy 1 m2. Kwalifikując projekty do tej Kolekcji, przyjęliśmy zasady obliczania powierzchni użytkowej wg normy PN-ISO 9836:1997. Ponieważ jest to jedna z dwóch norm według których można obliczać powierzchnię użytkową, zalecamy, aby przed podjęciem ostatecznej decyzji, wybrany projekt domu przedstawili Państwo do akceptacji w banku, który będzie udzielał kredytu.

Garaże i budynki gospodarcze
Garaże i budynki gospodarczeProjekt garażu jednostanowiskowego to propozycja dla osób posiadających jeden samochód i nie planują zakupu drugiego auta. Wybierając projekt garażu jednostanowiskowego, warto wybrać taki, którego powierzchnia pozwoli na urządzenie w nim przydomowego warsztatu lub, w przypadku braku podpiwniczenia, wygospodarowanie powierzchni na adaptację małego schowka na wszystkie rzeczy, które nie zamieszczą się w domu. Inwestorzy, którzy nie są ograniczeni powierzchnią działki mogą z powodzeniem wybrać projekt garażu dwustanowiskowego. Taki garaż swobodnie ochroni przed deszczem, śniegiem, a także intensywnym promieniowaniem słonecznym dwa samochody. A w sytuacji, gdy jesteśmy posiadaczami jednego auta, wolna powierzchnia garażu może zostać zaadaptowana na pomieszczenie gospodarcze. Garaż dwustanowiskowy może być zamykany jedną, bądź dwoma bramami garażowymi. Garaże wolno stojące mogą również pełnić dodatkowe funkcje. W Kolekcji projektów Muratora znajdują się m.in. garaże z pomieszczeniem gospodarczym lub powiększoną przestrzenią gospodarczą, garaże z możliwością wykorzystania strychu, garaże z częścią mieszkalna lub poddaszem użytkowym, garaże z zapleczem sanitarnym lub kotłownią, garaże z funkcją rekreacyjną, garaże z wiatą, a także budynki gospodarcze i budynki gospodarczo-magazynowe.

Budynki usługowe, projekty sklepów
Budynki usługowe, projekty sklepówWybór projektu domu, którego część ma być przeznaczona na punkt usługowy to nie łatwa sprawa. Dom z lokalem użytkowym wiąże się z pracą i mieszkaniem pod jednym dachem. Część usługowa domu nie ma konkretnego przeznaczenia – można w niej urządzić zarówno salon kosmetyczny, jak i gabinet lekarski, miniprzedszkole, sklep czy punkt gastronomiczny. Wspólną cechą tych projektów jest wydzielenie zapleczem gospodarczym dostępnej dla klientów wraz z zapleczem gospodarczym lub biurowym oraz jej funkcjonalne powiązanie z częścią mieszkalną. Ważne jest także to, że dobrze prezentują się od strony ulicy, zachęcając potencjalnych klientów. W Kolekcji projektów Muratora znajdziesz domy weselno-bankietowe i zajazdy, pensjonaty i budynki konferencyjne, budynki handlowo-usługowe i gastronomiczne, warsztaty i myjnie, typowe projekty budynków mieszkalno-usługowych.

Budynki rekreacyjne i agroturystyczne
Budynki rekreacyjne i agroturystyczneProjekty budynków rekreacyjnych i agroturystycznych muszą nie tylko spełniać wymogi formalne, ale także współgrać z regionalną architekturą. Dlatego wybierając projekt domu z funkcją agroturystyczną, należy bardzo dobrze przemyśleć nasze cele i możliwości. Bardzo wygodne w budynkach rekreacyjnych jest przeznaczenie parteru na część mieszkalną właścicieli oraz kuchnię i dużą jadalnię z kominkiem, z której korzystać będą goście. Na parterze nie może również zabraknąć łazienki dostosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Poddasze powinno być częścią przeznaczoną wyłącznie dla gości, w której należy zaplanować pokoje z łazienkami. Projekty agroturystyczne powinny nawiązywać swoją bryłą, wykończeniem elewacji oraz wnętrza do tradycji regionalnych, ale nie powinny zatracić swojej funkcjonalności.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.