katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
iStore24 tel.: 15214224523, iStore24@hotmail.com
fragne fragne.julien0@gmail.com
lewisvangran lewisvangran18@gmail.com
Flexconnect tel.: +48 59 863 43 04, biuro@flexconnect.pl
jacekzeber tel.: 577261207, jacekzeber@yahoo.dk
Richard18 tel.: 6104743921, Richardtonik18@gmail.com
AXAN asikn79@gmail.com

ogłoszenieprzez: ArenaWorkdodano: 17.03.2018

kategoria: PRACA podkategoria: Oferty pracy, ogłoszenia pracodawców rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

ŚLUSARZ/SPAWACZ - praca w Nimczech (możliwe grupy)

Firma ARENAWORK poszukuje pracowników dla naszego niemieckiego kontrahenta na stanowisko:

ŚLUSARZ / SPAWACZ

Miejsce pracy: Gangelt / Niemcy

WYMAGANIA:

- umiejętność pracy z rysunkiem

- umiejętność spawania metodą MAG (certyfikaty nie wymagane!)

- znajomość języka niemieckiego A1/A2

- auto

OBOWIĄZKI:

- prace ślusarskie

- spawanie MAG (certyfikat nie wymagany!)

PRACODAWCA OFERUJE:

- praca w niemieckiej firmie

- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

- wynagrodzenie 13€ brutto/h

- ok. 2200€/ netto przy 45 godzinach

- dieta 24€ netto/dzień

- możliwość pracy w nadgodzinach

MIEJSCE PRACY:

Gangelt

UWAGA!

Możliwe małe grupy! W grupie nie wszyscy muszą znać język niemiecki!

Na każdą grupę wymagane jest auto.

- PRACA OD ZARAZ -

więcej naszych ofert pracy w Niemczech:

https:/facebook.com/arenawork.eu/

więcej informacji pod numerem telefonu: 797 797 722

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: kontakt@arenawork.eu z dopiskiem 'praca Gangelt'

Miejsce realizacji:

Słowa kluczowe:
mag, praca, praca w niemczech, ślusarz, spawacz

Kontakt

(ArenaWork)
tel: 797 797 722
email: kontakt@arenawork.eu

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.