katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
francescam tel.: 067876565434, francescaleonie@hotmail.com
Bogi500 bogi500@migmail.pl
EVARYSTA evarysta54@inbox.ru
Ania77 tel.: 504783755, anja.kor@onet.eu
centrum2 tel.: 666602932, centrum2@poczta.onet.pl
arturas arturas.finansowanie@gmail.com
szwalniaaxel szwalnia.przeszycia@interia.pl

ogłoszenieprzez: Graftondodano: 14.11.2017

kategoria: PRACA podkategoria: Oferty pracy, ogłoszenia pracodawców rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

Pracownik Produkcji

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Pracownik Produkcji

Główne zadania:

Obsługa linii produkcyjnej oraz kontrola nad procesem produkcyjnym
Pakowanie produktów i układanie ich na paletach
Kontrolowanie jakości wyrobów gotowych
Transport surówców na produkcję przy pomocy wózka widłowego
Wymagania

Posiadanie aktualnej książeczki zdrowia
Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
Znajomość podstaw obsługi komputera
Doświadczenie na podobnym stanowisku -mile widziane
Gotowość do pracy w systemie podstawowym 3-zmianowym lub systemie weekendowym 2-zmianowym (piątek, sobota, niedziela)
Korzyści

Klient oferuje:
Umowę o pracę
Możliwość wyboru swojego systemu pracy
Wynagrodzenie podstawowe oraz dodatek frekwencyjny i nocny
Bonus roczny
Ubezpieczenie medyczne oraz kartę sportową

Zainteresowanych proszę o przesłanie CV na adres: lodz5@grafton.pl

Miejsce realizacji:
Łódź

Słowa kluczowe:
pracownik produkcji, produkcja

Kontakt

(Grafton)
email: katarzyna.radoszewska@grafton.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.