katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl
IzoAga agnieszka.pawlik@izoflex.pl

ogłoszenieprzez: PRYMARdodano: 14.01.2014

kategoria: OGRÓD podkategoria: OCZKA WODNE, BASENY rodzaj ogłoszenia: usługa
A A A

RZEZBY - FONTANNY I INNE WYROBY Z PIASKOWCA

Zajmuję się rzezbą w piaskowcu .Wykonuję fontanny , kaskady , rzeźby ogrodowe ,portale kominkowe , architekturę budowlaną taką jak :(balustrady, parapety, gzymsy, portale wejściowe i okienne , donice, , wazy , figury sakralne itp. , nagrobki , postumenty, poidełka ,ławki ,meble ogrodowe jak również nietypowe zamówienia. Każdy element czy rzezba wykonana jest ręcznie , dlatego też jest niepowtarzalny . W swojej ofercie posiadam wiele wzorów .Wykonuję również rzeźby pod indywidualne zamówienie.
Moje rzezby wykonuję z naturalnego kamienia ( piaskowca ), proszę nie mylić z odlewami z betonu czy tak zwanego konglomeratu .
Kamień pochodzi ze złóż znajdujących się na Dolnym Śląsku . Piaskowce te wyróżniają się naturalnością, trwałością i pełną mrozoodpornością oraz unikalną kolorystyką .Wszystko to sprawia że jest to pożądany budulec w Polsce jak też w całej europie .
Czas realizacji do uzgodnienia

Miejsce realizacji:
58-400 Kamienna Góra, Lipowa 5a/10

Słowa kluczowe:
balustrada, fontanna, kolumna, meble ogrodowe, portal, rzeźba, waza

Kontakt

(PRYMAR)
tel: 600938378
email: prymar@vp.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.