katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: polgrilldodano: 06.12.2015

kategoria: OGRÓD podkategoria: GRILL, WĘDZARNIE, KOMINKI ZEWNĘTRZNE rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

GRILL GAZOWY NAPOLEON PRESTIGE PRO 825 OGRODOWY

Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSIB
Napoleon Prestige PRO 825 RSIB, należy do największych mobilnych grilli gazowych produkowanych obecnie na świecie. Ten wyposażony w dwa niezależne piekarniki Napoleon łączy w sobie najnowocześniejszą technologię z perfekcyjnym designem, dając jego użytkownikowi nieograniczone możliwości grillowania. Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 825 RSIB to więcej niż zwykły grill, to styl i perfekcja oraz najwyższej jakości materiały widoczne tu w każdym elemencie.
Cztery podstawowych palniki tubowe zastosowane w większym piekarniku błyskawicznie rozgrzeją ruszty grilla do wymaganej temperatury, a tylny palnik podczerwieni zapewni odpowiednią temperaturę dla rozmaitości przygotowywanych na rożnie obrotowym. Pręt rożna wyposażony jest w uchwyty do mocowania potraw, wagę zapewniającą równomierne opiekanie oraz elektryczny napęd umożliwiający obracanie. Mniejszy piekarnik to tzw. Sizzle ZonaTM czyli strefa podwyższonej temperatury wyposażona w dwa ceramiczne palniki podczerwieni tzw.”Infrared” zapewniające bardzo wysoką temperaturę idealną do grillowania soczystych steków. Miedzy nimi znajduje się środkowy palnik rurowy podtrzymujący temperaturę już ugrillowanych potraw.
Na lewej półce Grilla napoleon Prestige PRO 825 RSIB znajduje się nowy pierwszy raz zastosowany w grillach podwójny palnik nad którym umieszczono okrągły ruszt żeliwny. Jest to dwustopniowy ceramiczny palnik podczerwieni, który został otoczony zwykłym gazowym palnikiem, by szybko przypiekać w wysokich temperaturach, ale także zapewnić wolniejsze gotowanie.
Dwustronny ruszt znajdujący się nad tym palnikiem wykonany z żeliwa jest wyprofilowany tak by grillować na woku po drugiej zaś stronie jest płaski idealny do podgrzewania..
Zintegrowana wysuwana z przedniego panelu wędzarenka, w której umieszczamy namoczone wiórki drzewne służy do podwędzenia znajdujących się w piekarniku grilla potraw.
Na półkach grilla znajdziemy dodatkowe uchwyty i wgłębienia na niezbędne do grillowania akcesoria i przyprawy. Na prawej półce grilla Napoleon Prestige PRO 825 RSIB w pojemniku na kostki lodu, zanurzymy napoje podawane podczas grillowej uczty, a blat roboczy będący przykrywką pojemnika będzie nam służył do krojenia i przygotowywania potraw.
Pokrywy grilla mają podwójne ściany chroniące przed utratą temperatury, a termometry w nich umocowane ułatwią jej kontrolę podczas grillowania. Grill posiada dwie wyposażone w system poślizgowy Easy GlideTM szuflady oraz dwie szafki z których jedna przystosowana jest do podłączenia butli gazowej.
Dopełnieniem wygody są podświetlane pokrętła dozujące dopływ gazu do palników oraz podświetlane ruszty grilla zastosowane by ułatwić grillowanie po zmroku.

Parametry techniczne grilla Napoleon Prestige PRO 825 RSIB:
• Moc palników grilla Max. 40 kW
• 10 Palników /w tym 5 tubowych/
• Tylny palnik podczerwieni do grillowania na rożnie
• Ogólna powierzchnia grillowania, ruszty podstawowe: 5474 cm2

• Powierzchnia dużego piekarnika : 3312 cm² , małego piekarnika : 2162 cm2
• Gruby stalowy ruszt, odporny na wysokie temperatury i łatwy w czyszczeniu
• Zestaw do rożna z przeciwwagą, elektrycznym napędem i czterema widelcami
• SIZZLE ZONE™ 2 Palniki ceramiczne Infrared w mniejszym piekarniku.
• Podwójny dwustopniowy palnik boczny na lewej półce grilla o średnicy 20 cm.
• Chromowany pasek na narzędzia i haki
• Podstawa z 2 dużymi i dwoma małymi kółkami do poruszania.
• Dostępny z gazem propan/butan
• Zintegrowany pojemnik na lód i blat do krojenia na prawej półce grilla
• ACCU-PROBE™ termometry w pokrywach

• Podświetlane pokrętła i wnętrze piekarników

Wymiary grilla gazowego do zabudowy Napoleon Prestige PRO 600 RSIB:
• Długość : 239 cm
• Szerokość : 65 cm
• Wysokość : 131 cm
• Waga : 205 kg

Miejsce realizacji:
05-500 Chyliczki k/Piaseczna, ul.Wschodnia 18

Słowa kluczowe:
grill gazowy napoleon, grille gazowe, grille napoleon, napoleon prestige pro 825

Kontakt

(polgrill)
tel: 502420403
email: goha@polgrill.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.