katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: polgrilldodano: 06.12.2015

kategoria: OGRÓD podkategoria: GRILL, WĘDZARNIE, KOMINKI ZEWNĘTRZNE rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

GRILL GAZOWY NAPOLEON PRESTIGE PRO 600 OGRODOWY

Napoleon Prestige PRO 600 RSIB, należący do najnowszej serii grilli Napoleon jest połączeniem najnowocześniejszych technologii z perfekcyjnym designem, by łamać wszelkie stereotypy w dziedzinie grillowania. Grill gazowy Napoleon Prestige PRO 600 RSIB to więcej niż zwykły grill, to styl i perfekcja oraz najwyższej jakości materiały widoczne tu w każdym elemencie.
Cztery podstawowe palniki tubowe błyskawicznie rozgrzeją ruszty grilla do wymaganej temperatury, a tylny palnik podczerwieni zapewni odpowiednią temperaturę dla potraw przygotowywanych na rożnie obrotowym. Pręt rożna wyposażony jest w uchwyty do mocowania potraw oraz wagę zapewniającą równomierne opiekanie. Aromatyzery umieszczone pod rusztami wykonane z podwójnej grubości nierdzewnej stali gwarantują doskonały smak potraw i długi okres użytkowania.
Grill Napoleon Prestige PRO 600 RSIB posiada ceramiczny palnik podczerwieni tworzący tzw. Sizzle Zona ( strefa podwyższonej temperatury) zastosowany w kuchence bocznej zlokalizowanej na lewej półce grilla. Palnik ten jest w stanie rozgrzać potrawy na nim przygotowywane do temperatury nawet 600 0C. Ma to szczególne znaczenie w przypadku przygotowywania np. steków mięsnych, które stają się chrupiące z zewnątrz, a w środku soczyste nie tracąc charakterystycznego koloru. Dzieje się tak ponieważ wysoka temperatura powoduje szybkie zamknięcie zewnętrznej powłoki mięsa nie dopuszczając do wysuszenia środka. Tak wysoka temperaturę uzyskujemy poprzez wtłaczanie paliwa gazowego do małych ceramicznych otworów tzw. portów palnika, gdzie ulega bardzo szybkiemu spalaniu podnosząc temperaturę.
Na prawej półce grilla Napoleon Prestige PRO 600 RSIB znajdziemy pojemnik na kostki lodu, w których zanurzymy napoje podawane podczas grillowej uczty, a blat roboczy będący przykrywką pojemnika możemy użyć do krojenia i przygotowywania potraw.
Pokrywa grilla ma podwójne ściany chroniące przed utratą temperatury, a termometr w niej umocowany ułatwia jej kontrolę podczas grillowania.
Parametry techniczne grilla Napoleon Prestige PRO 600 RSIB:
• Moc palników grilla Max. 27,7 kW
• 6 Palników /w tym 4 tubowe/
• Tylny palnik podczerwieni do grillowania na rożnie
• Powierzchnia do grillowania: 3870 cm²
• Gruby stalowy ruszt, odporny na wysokie temperatury i łatwy w czyszczeniu
• Zestaw do rożna z przeciwwaga i czterema widelcami
• SIZZLE ZONE™ Palnik boczny Infrared
• Chromowany pasek na narzędzia i haki
• Stojak z ukrytymi kółkami do poruszania
• Dostępny z gazem ziemnym i propanem
• Zintegrowany kubeł na lód i blat do krojenia
• ACCU-PROBE™ termometr w pokrywie

Wymiary grilla gazowego do zabudowy Napoleon Prestige PRO 600 RSIB:
• Długość : 187 cm
• Szerokość : 68 cm
• Wysokość : 130 cm
• Waga : 127,9 kg

Miejsce realizacji:
05-500 Chyliczki k/Piaseczna, ul.Wschodnia 18

Słowa kluczowe:
grill gazowy napoleon prestige pro 600, grill napoleon, grille gazowe, napoleon prestige

Kontakt

(polgrill)
tel: 502420403
email: goha@polgrill.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.