katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: specjalista.finanse@gmail.comdodano: 07.04.2014

kategoria: KREDYTY, FINANSE I PRAWO podkategoria: POMOC PRAWNA, RZECZOZNAWCY, OBSŁUGA FIRM rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

Sprzedam spółkę nową, stażową ( kilkuletnie spółki

Potrzebujesz spółki z kilkumiesięcznym bądź kilkuletnim stażem? Twoja spółka musi być bez zadłużeń, obrotów – z czystą historią finansową? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Stworzyliśmy naszą firmę dla właśnie takich przedsiębiorców jak Ty. Oferując spółki stażowe zaspokajamy potrzeby biznesmenów chcących wyjść naprzeciw ich potrzebom. Dlaczego?

Spółki stażowe cieszą się większym zaufaniem wśród jednostek udzielających wsparcia finansowego. Pozwala to przedsiębiorcy łatwiej uzyskać kredyt czy dotację z Unii Europejskiej. Spółka widniejąca w Krajowym Rejestrze Sądowym już od 2012 roku wzbudza w potencjalnym inwestorze zaufanie oraz staje się dla niego bardziej wiarygodna.

Chcemy zachęcić Cię do skorzystania z naszych usług, zatrudniamy profesjonalną kadrę pracowniczą i świadczymy usługi spełniające wymagania nawet najbardziej wymagalnych przedsiębiorców.

Miejsce realizacji:
Kraków

Słowa kluczowe:
GOTOWA SPÓŁKA, sprzedam spółkę, SPRZEDAŻ SPÓŁEK

Kontakt

(specjalista.finanse@gmail.com)
tel: (012) 398 43 58

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.