katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
hernandez hernandezemma817@gmail.com
spolkazoosprzedaz spolkazoosprzedaz@gmail.com
stevenmartins tel.: 98671267, stevenmartinsfundings@gmail.com
Beloan info@beloan.pl
inforeabion4 tel.: 8095967610, oliwiamichege700@gmail.com
TomaszStolarz tel.: 575188833, gutkowski19980501@wp.pl
Oribia tel.: 791321731, oribiapolska@gmail.com

Jak to działa ?

Serwis Ofero24.pl działa na rynku usług, zleceń, ogłoszeń. Ofero24.pl jest serwisem ogłoszeniowym. Zawiera codziennie aktualizowaną bazę usług, zleceń i ogłoszeń oraz bazę wykonawców.

Jest to platforma prezentująca oferty z kategorii Budowa i remont, Instalacje i naprawy, Wokół budowy, Nieruchomości, Praca, Projekty domów, Dom, wnętrza, wyposażenie, Ogród, Finanse i prawo, Sprzęt RTV, AGD, Motoryzacja, transport, spedycja, Zdrowie i uroda, Rozrywka, imprezy, turystyka, Dla dzieci, dla rodziców, Dla firmy i biura, Pozostałe.  

Ofero24.pl jest częścią portalu muratordom.pl, kontynuacją serwisu ogłoszeń drobnych portalu muratordom.pl. Dlatego też społeczność użytkowników największego w Polsce forum budowlano-wnętrzarskiego może integrować dostęp Forum.muratordom.pl z Ofero24.pl. Użytkownicy Forum mogą bezpiecznie logować sie do Ofero24.pl korzystając z nazwy użytkownika i hasła używanych na Forum.muratordom.pl. Z kolei na Forum można dyskutować, wymieniać sie doświadczeniami oraz uzyskać praktyczne porady. Ogłoszenia Ofero24.pl są widoczne w wątkach tematycznych Forum oraz prezentowane są w dziale Ogłoszenia drobne.

W Ofero24.pl można oferować usługi, zlecenia za pośrednictwem Internetu, zamieszczać oferty, tworzyć własne wizytówki, prezentować swoją działalność. Z kolei zleceniobiorcy mogą bepłatnie wyszukiwać i przeglądać zamieszczone oferty.

W razie pytań, prosimy o kontakt: ofero24@murator.com.pl

 

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.