katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: user001dodano: 22.10.2017

kategoria: INSTALACJE I NAPRAWY podkategoria: WODNO- I KANALIZACYJNE, HYDRAULICZNE, WODOMIERZE rodzaj ogłoszenia: zlecenie
A A A

Usługi kamera inspekcyjna Kraków

Kamera inspekcyjna Kraków, Usługi kamera endoskopowa Kraków, Inspekcje rur, inspekcje kanałów, inspekcje przewodów, kamera do rur Kraków, Kamera wodoodporna Kraków, Endoskop Kraków, Boroskop Kraków, profesjonalne kamery inspekcyjne

Oferujemy usługi profesjonalną kamerą inspekcyjną wodoodporną.

Oferowana kamera inspekcyjna posiada wymienne sondy na przewodach o długościach od 1 do 10m z pamięcią kształtu. Dodatkowe regulowane oświetlenie w postaci sześciu diod LED w obudowie przewodu kamery oraz możliwość obrotu obrazu wokół własnej osi pozwala zajrzeć w najmniejsze zakamarki bez konieczności dodatkowego oświetlenia.

Dodatkowa pamięć w kamerze pozwala na nagrywanie filmów oraz wykonywanie zdjęć z inspekcji, które mogą być przydatne w dalszej kolejności do sporządzania m.in różnego rodzaju raportów z inspekcji jeśli zachodzi taka potrzeba. Dobrej jakości wyświetlacz pozwala na obserwację i kontrolę inspekcji "na żywo" w kolorze lub w odcieniach szarości.

Dzięki kamerze inspekcyjnej możemy zajrzeć w trudno dostępne miejsca takie jak rury, kanały, odpływy, zabudowy ścian, kominy, kanały wentylacyjne, podwieszane sufity, miejsca wycieków i przecieków w zabudowanych elementach budynków. Istnieje także możliwość sprawdzenia i weryfikacji poszczególnych warstw ścian czy stropów wielowarstwowych bez konieczności inwazji i kucia dużych powierzchni.

Zapraszamy!

tel. 533-222-888
biuro@certonet.pl
www.certonet.pl

Usługi kamerą inspekcyjną Kraków, Kamery inspekcyjne Kraków, Kamera endoskopowa Kraków

Miejsce realizacji:
Kraków

Słowa kluczowe:
kamera endoskopowa kraków, kamery inspekcyjne kraków, usługi kamerą inspekcyjną kraków

Kontakt

(user001)
tel: 533 222 888
email: certonet@gmail.com

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.