katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
JestGit michal.pluta@gmail.com
maniek4011 tel.: 504628533, maniek40@interia.eu
joannajanuary joannaciuk@wp.pl
HerzigStudio tel.: 518100205, info@herzigstudio.pl
Effka23 tel.: 787400135, ewawro@gmail.com
jola czekolada63@o2.pl
mbbudzik tel.: 604053205, m_budzinski@o2.pl
nieaktualne

ogłoszenieprzez: eurocomplexdodano: 27.12.2013

kategoria: INSTALACJE I NAPRAWY podkategoria: WODNO- I KANALIZACYJNE, HYDRAULICZNE, WODOMIERZE rodzaj ogłoszenia: usługa
A A A

Serwis przydomowych oczyszczalni ścieków

W chwili obecnej pojawia się mnóstwo oczyszczalni ścieków na naszym rynku i nie wiadomo na którą się zdecydować. Wielu z Państwa boryka się z problemem wyboru oczyszczalni, która zagwarantuje wam skuteczną i bezawaryjną prace przez lata a przy tym będzie nie droga w zakupie i tania w eksploatacji. Najskuteczniejszą technologia oferowaną na rynku, która gwarantuje wysoką redukcje zanieczyszczeń oraz bezzapachową pracę są oczyszczalnie biologiczne. Większość z nas nie ma wiedzy na temat takich urządzeń. Dlatego też oferowane przez nas produkty są proste w obsłudze i nie wymagają specjalnego nadzoru, żeby nie musieli Państwo poświęcać większości swojego czasu na ustawianie i regulowanie danego urządzenia. Jeśli chcecie by praca waszej oczyszczalni nie była uciążliwa a montaż został prawidłowo przeprowadzony, to skontaktujcie się z nami a doradzimy wam skuteczne rozwiązanie waszego problemu i damy gwarancje poprawnego działania waszej oczyszczalni ścieków.

Firma EUROCOMPLEX zajmuje się sprzedażą, serwisem oraz kompleksowym montażem przydomowych oczyszczalni ścieków. Swoje inwestycje zawsze wykonujemy zgodnie z wszelkimi normami prawnymi i technicznymi mającymi zastosowanie w budownictwie, przy dochowaniu należytej staranności oraz wg najlepszej, profesjonalnej wiedzy. To pozwala nam na zastosowanie najlepszego rozwiązania dla przyszłego użytkownika jak i dla środowiska. Wiedza zdobywana przez wiele lat i doświadczenie pozwoliło nam również na sprawowanie pełnego serwisu dla większości urządzeń dostępnych na rynku, w trakcie ich gwarancji, jak również po jej zakończeniu. Dysponujemy odpowiednim sprzętem oraz narzędziami potrzebnymi do prawidłowego wykonania usługi. W swojej ofercie posiadamy również wszystkie części do dmuchaw membranowych firmy SECOH (filtry, membrany, elektromagnesy...) oraz biopreparaty renomowanych firm zapewniających prawidłowe funkcjonowanie szamb i oczyszczalni ścieków.

Nasze produkty posiadają wszystkie wymagane certyfikaty i spełniają wymagania Dyrektywy Unii Europejskiej 89/106/EEC oraz odpowiadają wszystkim standardom EN 12566-3:2006+A1:2009.

Podpisując z nami umowę serwisową pierwszy przegląd otrzymają Państwo gratis!!!

www.serwis-oczyszczalni.pl

Miejsce realizacji:
Suwałki

Słowa kluczowe:
części, dmuchaw, membranowych, naprawa, oczyszczalni, oczyszczalnia, przydomowych, regeneracja, ścieków, serwis

Kontakt

(eurocomplex)
tel: 518518902
email: ekodom81@wp.pl

Zadaj pytanie

Ogłoszenia na
forum

Lista płac wykonawców
- prawdziwe stawki z Forum

Jak to działa?
Co możesz zyskać?

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.