ogłoszenieprzez: ARTstyledodano: 14.02.2014

kategoria: DOM, WNĘTRZA, WYPOSAŻENIE podkategoria: WYPOSAŻENIE, DEKORACJE I DODATKI rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

ŚCIANKI DZIAŁOWE-rozporowe! Do samodzielnego mona.

Ścianki działowe - rozporowe!
Bez wiercenia, wbijania czy klejenia. Bez kurzu i plam.
Lekkie i mobilne jak parawan, funkcjonalne jak typowa ścianka, np gipsowa!
Jest to zupełnie nowy sposób aranżacji pomieszczeń. Pozwalający w szybki, łatwy oraz wygodny sposób wydzielić strefy w pomieszczeniu, by zapewnić dyskretną osłonę, np miejsca pracy czy wypoczynku. Mogą również pełnić funkcję jedynie dekoracyjną. Do wyboru, wersje zdobione bądź w jednolitym kolorze (kolor dowolny). Istnieje również możliwość, dekoracji ścianki według życzenia klienta.
Niezwykle prosta w montażu! Montaż ścianki trwa kilkanaście minut. Potrzebne narzędzia to jedynie klucz do srób i poziomnica.
Zestaw składa się ze stalowego stelaża oraz wypełniających paneli. Stelaż po zamontowaniu jest na tyle stabilny i wytrzymały, że można spokojnie zawiesić na nim nawet kila półek, co dodatkowo zwiększy funkcjonalność tego produktu.

cena 115zł/1m2 gotowej, kompletnej ścianki.

WIĘCEJ INFORMACJI ---- email - zart1@tlen.pl ---- (tel. 518 436 977 ).
lub na ARTSTYLE-DESIGN.pl

Miejsce realizacji:
19-230 szczuczyn, majewskiego 9

Słowa kluczowe:
dekoracje wnętrz, ściana działowe lekkie., ścianki ozdobne

Kontakt

artur żebrowski (ARTstyle)
tel: 518436977
email: artstyle@vp.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.