katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
jkosel tel.: 660, jkosel@tlen.pl
SuperFotoBudka tel.: 533518088, jack220196@gmail.com
sprzedam.spolke00@gmail.com sprzedam.spolke00@gmail.com
dom-przyszlosci tel.: 737 728 785, kontakt@dom-przyszlosci.pl
maciej.kosielski maciej.kosielski@gmail.com
peter lamaisonpeter@gmail.com
JEAN tel.: 98765454321, jeanantoinnete055@gmail.com

ogłoszenieprzez: Wall-itdodano: 19.05.2017

kategoria: DOM, WNĘTRZA, WYPOSAŻENIE podkategoria: WYKOŃCZENIE ŚCIAN, TAPETOWANIE, MALOWANIE rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

Fototapety uliczki

Producent unikalnych fototapet na wymiar. Wall-it ceni są najwyższą jakość. Proponujemy, więc fototapety uliczki, które mają za zadanie powiększyć pomieszczenie. Fototapety proponujemy w atrakcyjnych cenach od 45zł/m2, z uwzględnieniem wysokich standardów.
Wyjątkowe wzornictwo tylko u producenta Wall-it. Najwyższa jakość w Polsce za rozsądną cenę.
Na życzenie wydrukujemy również fototapety do kuchni laminowane do zastosowania nad blat roboczy, naklejki pod szkło (fronstick) naklejki na drzwi, szafy oraz fototapety papierowe.
Drukujemy na wysokiej jakości materiałach winylowych na fizelinie, które stosuje się w kuchni, restauracjach, pizzerii, łazience i każdej ścianie narażonej na czynnik mechaniczny.
Ubierz swoje ściany w marzenia!
Zapraszamy serdecznie!

Wystawiamy faktury VAT

wall-it.eu
fototapety24.eu
fototapety@gmail.com
tel. 790 562 522

Miejsce realizacji:
58-105 Świdnica, Przemysłowa 21

Słowa kluczowe:
3d, dom, fototapeta, fototapety, fototapety 3d, frontstick, kamienneuliczki, mieszkanie, mur, naklejka, naklejki, producent, remont, uliczka, uliczki, uliczki chorwackie, uliczki hiszpanskie, uliczki weneckie, uliczki wloskie, wall-it, wymiar

Kontakt

(Wall-it)
tel: 790 562 522
email: fototapety@gmail.com

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.