katalog użytkowników

Lista osób publikujących ogłoszenia w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki użytkowników więcej...
spolkazoosprzedaz spolkazoosprzedaz@gmail.com
stevenmartins tel.: 98671267, stevenmartinsfundings@gmail.com
Beloan info@beloan.pl
inforeabion4 tel.: 8095967610, oliwiamichege700@gmail.com
TomaszStolarz tel.: 575188833, gutkowski19980501@wp.pl
Oribia tel.: 791321731, oribiapolska@gmail.com
AnnaartAI tel.: 502111269, annaizdebski@gmail.com

ogłoszenieprzez: Oribiadodano: 18.05.2018

kategoria: DOM, WNĘTRZA, WYPOSAŻENIE podkategoria: STOLARSTWO MEBLOWE, STOLARZ, DRZWI rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

Stół drewniany z żywicą epoksydową wenge

Stół drewniany z żywicą epoksydową do jadalni, biura, salonu 160x90cm

Przedstawiamy Państwu ofertę na nowoczesny i nowatorski w swojej formie produkt, jakim jest stół z desek z litego drewna z wypełnieniem z żywicy epoksydowej.
Naszą misją jest tworzenie wyjątkowych, nowoczesnych oraz atrakcyjnych wizualnie mebli. Nowoczesne formy naszych produktów odnoszą się do przestrzeni, estetyki i funkcjonalności i wyznaczają trendy dla współczesnego wzornictwa. Mieszanka ta tworzy niepowtarzalny urok i sprawia, że nasze wyroby odciskają swoją osobowość w każdym pomieszczeniu w którym się znajdują.
Poprzez połączenie drewna z żywicą uzyskuje się różnorodne efekty od naturalnych do nowoczesnych, od czystych po surrealistyczne.
Każdy nasz produkt jest produktem wykonywanym na zamówienie. A ponieważ żaden kawałek drewna nie jest taki sam, Państwa stół jest unikalny i nie może już być bardziej wyjątkowy!
Przy zamówieniu klient może wybrać z naszej bogatej oferty kolor żywicy, rodzaj drewna, materiał oraz wygląd nóg oraz rozmiar i grubość stołu.
Drewno zalane jest specjalną transparentną żywicą epoksydową, która posiada wzmocnioną odporność na promienie UV. Powierzchnia stołu jest szlifowana, a następnie lakierowana.

Bieżąca oferta dotyczy stołu z drewna wenge, będącego materiałem dekoracyjnym, jednocześnie solidnym i odpornym. Nadaje się ono szczególnie do mebli.
Charakterystyka produktu :
- wymiary stołu 160cm x 90cm x 77(h)cm
- grubość 2cm
- nogi stalowe lakierowane proszkowo

Cena netto 8999 pln

Całkowity czas realizacji zamówienia produktu wynosi 6-7 tygodni od momentu potwierdzenia zamówienia i podpisania umowy.

Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją. Do zakupu wystawiamy fakturę VAT.

Istnieje możliwość wykonania stołu o innych wymiarach, z blatem z innego gatunku drewna, bądź z innym kształtem i materiałem nóg. W celu poznania oferty zapraszamy do kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową.
Służymy poradą oraz pomocą na każdym etapie realizacji zapytania oraz zamówienia. Następnie aktywnie uczestniczymy w procesie ustalania charakterystyki produktu. Po określeniu żądanych przez klienta cech stołu oraz jego parametrów – wymiary, rodzaj drewna, kolor żywicy, rodzaj materiału nóg oraz ich kształtu – podpisywana jest umowa, a klient uiszcza zaliczkę na poczet produkcji stołu. Po zakończeniu procesu produkcji wykonywany jest odbiór jakościowy, a następnie wysyłka produktu. Istnieje możliwość odpłatnego montażu stołu u klienta.

Uwaga : Powierzchnie z żywicy spełniają surowe wytyczne dotyczące stosowania w kuchni i sektorze sanitarnym.

Prezentowane zdjęcia są zdjęciami poglądowymi produktów. Blaty z drewna litego będą różniły się od tych prezentowanych w niniejszej ofercie, co wynika ze specyfiki materiału, jakim jest drewno. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, każdy stół jest inny i nie ma możliwości wykonania drugiego takiego samego produktu.

Zapraszamy do kontaktu!

Miejsce realizacji:
Wrocław

Słowa kluczowe:
biuro, jadalnia, kancelaria, salon, stół, żywica

Kontakt

Robert (Oribia)
tel: 791321731
email: oribiapolska@gmail.com

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.