katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: Beata382dodano: 26.05.2013

kategoria: DLA FIRMY I BIURA podkategoria: Sprzątanie biur rodzaj ogłoszenia: usługa
A A A

Czyszczenie pranie dywanów wykładzin tapicerki

Firma sprzątająca ECOLUX specjalizuje się w suchym czyszczeniu dywanów i wykładzin dywanowych oraz mebli tapicerowanych o niskiej wilgotności. Do czyszczenia dywanów, wykładzin dywanowych oraz tapicerki meblowej używamy sprzętu najwyższej jakości. Dywany i wykładziny dywanowe są jedną z droższych inwestycji zarówno w domu jak i w biurze. Profesjonalne czyszczenie dywanów i wykładzin dywanowych ma zasadnicze znaczenie dla przedłużenia żywotności i utrzymania prawidłowego wyglądu dywanów i wykładzin dywanowych. Nasz system Carpet Cleaner stanowi alternatywę dla czyszczenia ekstrakcyjnego urządzeniami firmy Karcher które odbarwiają, przemaczają i pozostawiają niewypłukaną chemię powodującą szybkie, ponowne zabrudzenie dywanu. Skorzystanie z naszej oferty czyszczenia dywanów i wykładzin dywanowych daje Państwu gwarancję 100% zadowolenia ze względu na niską wilgotność, regenerację włókna oraz zastosowanie bezpiecznych, biodegradowalnych i ekologicznych środków czyszczących. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bezpiecznej oferty czyszczenia dywanów.
STRONA INTERNETOWA FIRMY http://firmasprzatajaca.warszawa.pl

Miejsce realizacji:
03-423 Warszawa, Mała 7

Słowa kluczowe:
czyszczenie dywanów warszawa, czyszczenie tapicerki warszawa, czyszczenie wykładzin warszawa, firma piorąca warszawa, firma sprzątająca warszawa, pranie dywanów warszawa, pranie tapicerki warszawa, pranie wykładzin warszawa

Kontakt

(Beata382)
tel: 513 123 590
email: kontakt@firmasprzatajaca.warszawa.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.