katalog firm

Lista firm świadczących usługi w serwisie ogłoszeniowym ofero24.pl
Wizytówki firm więcej...
Gotowespolkizoo2@gmail.com Gotowespolkizoo2@gmail.com
Luka59 tel.: 667714952, leszek.wodecki@gmail.com
ksiegowafirm krakowksiegowa4@gmail.com
KredytyEkspert tel.: 796520126, biuro@kredyty-ekspert.pl
Cargo promo@24cargo.pl
Ecoplan tel.: 885 283 885, ecoplan@op.pl
ZNMR tel.: 896462291, znmr@znmr.com.pl

ogłoszenieprzez: artferododano: 13.06.2011

kategoria: BUDOWA I REMONT podkategoria: DRZWI WEWNĘTRZNE, DRZWI ZEWNĘTRZNE rodzaj ogłoszenia: ogłoszenie
A A A

drzwi inwentarskie ,drzwi gospodarcze ,drzwi bydło


Jesteśmy producentem drzwi gospodarczych inwentarskich drzwi do obór
Drzwi do magazynów a ponadto oferujemy
Szeroki asortyment:
- Ogrodzeń,
- Bram przesuwnych samonośnych - kowalskich i przemysłowych posesyjnych, przydomowych
- Bram skrzydłowych kowalskich i przemysłowych,
- Balustrad,
- Ławek parkowych
- Koszy na śmieci
- Drzwi piwniczne, ażurowe
- Drzwi inwentarskich
Kontakt mariuszbobinski@wp.pl lub Tel 889849458 kliknij tu www.artfero.pl
DRZWI INWENTARSKIE
Drzwi przesuwne inwentarski firmy Auto Serwis ARTFERO zostały zaprojektowane do użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach higieny, czystości, odporności na wilgoć i trwałości, do których dostęp wymaga zastosowania większych drzwi lub w miejscach gdzie nie ma miejsca na stosowanie drzwi rozwieranych. Zasadniczym miejscami zastosowania drzwi przesuwnych są budynki inwentarski, obory, kurniki stodoły oraz magazyny. Drzwi przesuwne są dostarczane w stanie kompletnym, w pełni przygotowanym do montażu, wraz z osłonami otworu w ścianie wykonanymi z blach stalowych z uszczelkami lub, na specjalne zamówienie, stali nierdzewnej. Unikalny system zawiera estetyczne osłony z jednej bądź z obu stron ściany – w zależności od jej grubości. Przy zastosowaniu naszego systemu osłon otworu nie są wymagane specjalne wzmocnienia. Drzwi mają wysokie właściwości izolacyjne, są mocne i trwałe. Skrzydło drzwi o grubości 40 mm wykonane jest z profili stalowych a wypełnia je pianka poliuretanowa lub styropianem. Dzięki swojej unikalnej konstrukcji drzwi są bardzo trwałe i łatwe do utrzymania w czystości. Ogromna łatwość montażu drzwi przesuwnych pozwala na skrócenie czasu prac przy jednoczesnym zachowaniu wysokich standardów funkcjonowania zamontowanych drzwi.
Bramy przesuwne i skrzydłowe
Bramy i drzwi produkowane przez naszą firmę są wykonywane według indywidualnych wymagań klienta. Cena dotyczy metra kwadratowego bramy z montażem i dojazdem w promieniu 200 kilometrów od Ostrołęki w wykonaniu standardowym i minimalnej powierzchni 9m2(jeśli montaż jest dalej niż 200 kilometrów dojazd jest płatny)
Wykonanie standardowe:
Skrzydło drzwi wykonane z kształtowników stalowych obite blacha trapezową o niskim profilu T8 wypełnienie to styropian twardy i świetlik przez całość długość bramy szerokość ustalana indywidualnie przesuniecie prawe lub lewe wszystkie elementy konstrukcji zabezpieczone antykorozyjnie, zaopatrzone w rygiel do blokowania drzwi z kompletem uszczelnienia drzwi
Wielkość drzwi, jaką jesteśmy w stanie dowieść i zamontować to 4 metry wysokości i 6 metrów długości w wyjątkowych sytuacjach większe
Zapraszamy

Miejsce realizacji:
07-411 Ostrołęka , MIŁA2 2

Słowa kluczowe:
drzwi inwentarski, gospodarcze, przesuwne, rolnicze

Kontakt

(artfero)
tel: 889849458
email: mariuszbobinski@wp.pl

Zadaj pytanie

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody TIME S.A. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody TIME S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.